MČR, PČR v Enduru Šumperk 10.-11.7. (foto i video)

Letošní první „velké“ enduro se jelo v Šumperku pod křídly rodiny Coufalových.

K organizaci a trati není co dodat, dokonale značená trať v kopcích kolem obce Hrabenov, místní potenciál pěšinek, lesních a polních cest byl naprosto vyčerpán a my jsme se těšili na 55km dlouhé kolo. Cross test jako před 2mi lety namotán na šikmé louce a extrem test nově s umělými překážkami byl jistě divácky atraktivní.

Za Vervu se závodů účastnil bohužel jen Miki. Ostatní teamoví kolegové měli problém kvůli technickým průkazům na svoje moto a tak se nemohli zůčastnit. Miki se úkolu reprezentovat team zmocnil skvěle a v E1 v sobotu „na trati“ vybojoval 3. místo ale bohužel ne svojí vinou v tankovačce chytil minutu, která ho odsunula na bodované 5té. V něděli se soustředil sám na sebe a Mářa mu pomohl s tankovačkou a dostal se na velice zasloužené 2. místo! Výsledky z tohoto víkendu Mikiho posunuli na celkově první místo v PČR E1.

Nezbává než poděkovat organizátorům za perfektní závody, budeme se těšit na příští ročník, ketrého se za Vervu už jistě zúčastní všichni jezdci.